Time Travelers

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-29 23:52:33

Tara Russell
Tarka Zajebista III
Dołączył: 2017-08-29
Liczba postów: 1,822
Wiek: 19
Kim jest: Uczeń
Kamień szlachetny: Opal
Wzrost: 165 cm
Gen: Tak
Kolor oczu: Piwne
AndroidChrome 59.0.3071.125

Tara Rebel Bicz

TARA III ZAJEBISTA

ellen-page-leaving-her-hotel-in-new-york-city-3-8-2016-1.jpg
Podstawy
Imię: Tara
Pseudonim: Tarka, Tay, Ti, Tea... Różnie na nią mówią, do wyboru do koloru XX
Wiek: 18 lat
Skąd pochodzi: Anglia
Z kim jest w pokoju: Echo
Kamień szlachetny: Opal
galaxy-opal-640x533.jpg

Wygląd
Figura i wzrost: drobna, 165 cm
Kolor skóry: mleczna
Kolor oczu: piwne
Kolor włosów, długość: do ramion, brązowe
Cechy szczególne: szalony błysk w oku, zawsze nosi przy sobie naszyjnik z jej kamieniem
Romantic-font-b-Blue-b-font-font-b-Opal-b-font-Hamsa-font-b-Necklace-b.jpg

Charakter
Podstawowe cechy charakteru: tajemnicza, raczej typ lenia jeśli chodzi o obowiązki, wredna, arogancka, łamanie zasad, nocny marek, lubi robić zamieszanie - nie koniecznie wokół siebie, szczera do bólu, taki trochę człowiek przypał, bałaganiara, wbrew pozorom zamknięta w sobie, pewna siebie nawet wtedy gdy nie jest pewna tego co robi
Hobby: wtrącanie nosa w nieswoje sprawy, słuchanie głośno muzyki - otak nie może być cicho, łamanie zasad
Czego nie lubi: być zmuszaną do zrobienia czegoś
Umiejętności: świetnie kłamie
Lęki: boi się, że w końcu jej wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw; koszmary nocne

Inne
Kilka słów o jej historii: Najmłodsza z trójki rodzeństwa. Tara zawsze, jak to ona ujmuje: "walczy o przetrwanie". I w sumie tak właśnie jest w jej rodzinie. Każdy posiłek, czy zabawa to istna rywalizacja i wyścig szczurów. Nie wspominając już o szkole i ocenach... Bo przecież bogata rodzinka musi być idealna? Tara jednak twierdzi inaczej. Ucieczki z domu? Noce w loclegowniach? Sprzeczki oraz kłótnie?Odkrywanie cudzych tajemnic i wpychanie nosa w nie swoje sprawy? To właśnie jest jej żywioł. Oczywiście nie obyło się bez wpadniecie w źle towarzystwo... Zdarzyło się też parę niemiły incydentów, które sprawiły, że dziewczyna zamknęła się w sobie i nie mówi o swoich problemach.
Teraz wpada trochę w depresję, ponieważ sytuacja w jakiej się znajduje daje jej dużo ograniczeń. "Szkoła w której uczą podróży w czasie i panuje w niej dużo zasad?" To lada wyzwanie dla dziewczyny, która kocha przekraczać granicę.
Tay nienawidzi swojej rodziny, robi wszytko aby uprzykrzać im życie, a najlepsze w tym wszytkim jest to, że oni nic jej za to nie robią, zero ograniczeń, szlabanów. Ma dostęp do pieniędzy, dużych pieniędzy.
W rodzinie Tary gen został zapomniany, prawie zapomniany. Zaraz po narodzinach Tay jej ciotka podarowała jej naszyjnik z opalem, z którym dziewczynka nie rozstawała się na krok z obawy, że starsze rodzeństwo odbierze jej ten prezent. Ciocia utrzymywała z nimi kontakt przez następne 7 lat, a potem po prostu się rozpłynęła. Tara o tym nie mowi, ale bardzo ją to zabolało. Kiedy miała 9 lat starsza siostra zabrała jej medalion z szyji gdy spała i Tara dosłownie pochorowała się z rozpaczy, że zgubiła. Na szczęście naszyjnik "odnalazł" się.
Dodatek:
Tara: - Nigdy nie byłam dzieckiem jakiego chcieli - stwierdziłam beznamiętnym tonem. Już mnie to nie ruszało. Mówienie o rodzinie sprawiało, że wszystkie odczucia mnie opuszczały, choć gniew i żal narastał we mnie powoli, mimo wszystko czułam się zawsze wyprana z emocji. - Byłam wpadką. Dla nich byłam nikim zanim jeszcze się urodziłam. Bo przecież pięcioosobowa rodzina nie prezentuje się już tak ładnie jak czteroosobowa. W dodatku trzecia córka? - prychnęłam oburzona. - Przecież to żałosne. Żadnego syna? Wpadka i na dodatek nie chłopiec. - Wywróciłam oczami.
- Nienawidzili mnie od samego początku. Postawili mi tyle granic, że już jako trzylatka miałam ochotę spróbować wychodzić oknem z pieprzonego piątego piętra, byle by wyjść na dwór i pobawić się na ulicy. - Zacisnęłam zęby. Było mi naprawdę trudno o tym mówić. - Chcieli robota. Ten kto miał lepsze osiągnięcia, był lepiej traktowany. Więc ja siedziałam pod kluczem. Gdyby nie akademia...


Ciekawostki:
- lubi chodzić w męskich ubraniach, nie cierpi za to sukienek, jest takim bardziej dresem XD
- ma cholernie cięty język i lubi szukać zaczepek
- często wdaje się w sprzeczki i bójki
- zdarza jej się palić papierosy, często
- czasami lunatykuje


A głębia jej spojrzenia oznaczała,
że przeżyła więcej, niż miała ochotę.
•••

Zdjęcie przed kimś majtek to nic, zdejmij przed kimś
swoje najgorsze lęki to porozmawiamy o bliskości.

tumblr_mym2inpDqW1sa77c6o1_500.gif

tumblr_mg8fbnzv9K1qcnwceo1_500.gif

Offline

#2 2017-10-12 19:55:34

Roger Honest
Idealnie żonaty
Dołączył: 2017-09-02
Liczba postów: 1,455
Wiek: 170 lat
Wybraniec: Nie
Kamień szlachetny: Ren ♡
Wzrost: 178 cm + ego
Gen: Tak
Kolor oczu: Cudne błękitne
Windows 7Firefox 56.0

Odp: Tara Rebel Bicz

Opal to unikatowy kamień, jeden z najdroższych na świecie uważany jest za niezwykle szczęśliwy kamień. Jest symbolem wiary i zaufania, niegdyś wierzono, że jest darem niebios, który spadł na ziemię w świetlistych błyskach. Jest to kamień rozwijający wyobraźnię i kreatywność a także pomagający uwolnić się od zahamowań i poprawiający pamięć. Przyciąga pomyślny los i sprzyja dobrobytowi a także wyzwala naturalną spontaniczność i pomaga wyrazić swoje prawdziwe Ja.

Przy skupieniu i opanowaniu kamienia, pomocny jest przy przywracaniu utraconego  wzroku (dosłownie i w przenośni). Kamień ten stosowany był przy zwalczaniu depresji a także pozwalał przyciągnąć prawdziwą miłość.

Jest kamieniem Niewidzialności. Opal pozwala stać się niewidzialnym - w sytuacjach, kiedy użytkownik nie chciał, by ktoś go zauważył obecność podróżnika go noszącego, po prostu jest nie dostrzegana.


Marzyłem o Tobie
o Twoich ustach, ramionach
o cieple i o oddechu namiętności
o dzieciach, które mógłbym mieć
z Tobą

tumblr_m4povbShib1rwxnkro1_500.gif

tumblr_inline_n4eik4TZlY1s41nqi.gif

Offline

#3 2017-11-20 14:31:51

Tara Russell
Tarka Zajebista III
Dołączył: 2017-08-29
Liczba postów: 1,822
Wiek: 19
Kim jest: Uczeń
Kamień szlachetny: Opal
Wzrost: 165 cm
Gen: Tak
Kolor oczu: Piwne
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Tara Rebel Bicz

MOC
Opal jest swego rodzaju zaprzeczeniem, ponieważ pomaga wyzwolić się od zahamowań, choć jednocześnie do opanowania go wymagane jest skupienie. Więc użytkownik walczy z własnym kamieniem. Nie opanuje go bez skupienia i sumiennej pracy, podczas gdy Opal tylko zachęca do swawoli.

W zależności od więzi z Opalem, kamień:
   1) pozwala użytkownikowi stać się niewidzialnym,
   2) pozwala za pomocą dotyku sprawić, że inna osoba staje się niewidzialna,
   3) pozwala za pomocą przenoszenia energii sprawić, że inna osoba staje się niewidzialna bez koniecznego kontaktu fizycznego.
   Każdy punkt wymaga skupienia i przywiązania do kamienia, jednak tylko pierwszy nie jest bolesny. Punkty 2 i 3 potrafią sprawić ból fizyczny podczas bycia niewidzialnym, a przy 3 punkcie ból potrafi utrzymywać się od kilku godzin do nawet doby (zależy to od ilości ćwiczeń i zaawansowania w urzywaniu kamienia przez użytkownika).


A głębia jej spojrzenia oznaczała,
że przeżyła więcej, niż miała ochotę.
•••

Zdjęcie przed kimś majtek to nic, zdejmij przed kimś
swoje najgorsze lęki to porozmawiamy o bliskości.

tumblr_mym2inpDqW1sa77c6o1_500.gif

tumblr_mg8fbnzv9K1qcnwceo1_500.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
speedwayligahaxball - wolvesofwar - kreatywneszachy - eclipsrpg - imperialmta